ТМ «ДВА МЛИНА» – це українська пекарня, де сучасне європейське обладнання та вмілі руки виготовляють хлібобулочні і кондитерські вироби найвищої якості. Вже понад 15 років непокладаючи рук пекарі та кондитери цілодобово випікають хліб, здобу, сухарі, кекси, вироби з листкового тіста.

А починала свій шлях пекарня з декількох цілеспрямованих людей, що з дня в день зростали професійно, знаходили все більше однодумців і розширювали масштаби виробництва. З невеликого арендованого приміщення в Києві згодом переїхали, як не дивно, до будинку культури в с. Жердова Броварського району. Приміщення давно не використовувалося і було вкрай занедбаним. Багато зусиль та часу довелося докласти, щоб створити оптимальні умови і обладнати нові виробничі лінії. Та воно того вартувало. Підприємство надало робочі місця понад 60 професіоналам пекарної справи і почало швидко модернізуватися, розширюючи асортимент і застосовуючі передові технології.

 

Сьогодні ТМ «Два Млина» - це симбіоз пекарні та двох млинів. Тому основна перевага пекарні – власне борошно преміум якості, що якнайкраще підходить саме для виготовлення хліба та кондитерських виробів. Пекарня має сучасне високотехнологічне устаткування від італійських, німецьких, польских та турецьких виробників. Головним технологічним здобутком є надзвичайно точне обладнання для замішування тіста, що виготовляється і калібрується індивідуально під замовлення пекарні. Виробничий процес максимально автоматизований, що гарантує найвищу якість та чудовий смак готової продукції.

Основним місцем збуту продукції є Київ, Київська область, Чернігів та область, але за необхідності компанія йде назустріч клієнтам і доставляємо продукцію в інші населені пункти. Географічне розташування виробництва обумовлює можливість швидкої доставки, тому продукція приїздить до магазинів клієнтів гарячою.

Переваги пекарні «Два Млина»:

  1. Власне борошно ідеальне для хлібобулочних виробів
  2. Надзвичайно точне сучасне європейське обладнання
  3. Висока якість та неперевершений смак продукції
  4. Індивідуальний підхід до кожного замовлення
  5. Можливе повернення нереалізованої продукції
  6. Оплата після отримання замовлення
  7. Зручні умови співпраці, відмінний сервіс
  8. Швидка доставка

ТМ «Два Млина» - це поєднання професіоналізму, любові до своєї справи та віри у те, що робиш.  З кожним роком компанія зростає і змінюється, крокуючи в ногу з технологіями та дослухаючись до побажань клієнтів.

Випічка «Два Млина» виготовляється виключно із натуральних продуктів. Надзвичайно смачна та завжди свіжа.

Ми відкриті для співпраці і радо зустрічаємо нових клієнтів.