https://dva-mlyna.com.ua/ru/Кожна господиня знає, що для приготування смачної випічки дуже важливо правильно підібрати борошно. Як не дивно, але будь-яке борошно має свою особливу специфіку використання. Якесь борошно ідеально підходить для смачного хліба, інше для кондитерських виробів, а якесь - чудове для виробництва макаронів, а для випічки категорично не підходить. Тому половина успіху приготування смачного хліба – відповідне борошно. Такий невигадливий, але такий значущий інгредієнт став поштовхом для розвитку ТМ «Два Млина» у напрямку борошномельного виробництва.

 Борошно для виготовлення випічки фото

Уже понад 10 років ТМ «Два Млина» для випічки свого ароматного хліба, хрумких багетів, апетитних булочок та ніжних круасанів використовують лише борошно власного виробництва. Адже тільки тоді, коли на всі 100% впевнений в якості кожного з інгредієнтів, можна отримати найкращу продукцію, котра буде користуватися попитом і з кожним днем завойовуватиме серця все більшої кількості споживачів.

Особливість процесу виробництва борошна в компанії «Два Млина» полягає у філософії «з поля до столу». Зерно з поля на виробництво надходить одразу після отримання  документів про підтвердження його високої якості. Безпосередньо на млинах воно проходить процес очищення від домішок. І тільки після цього відбірне зерно надходить на переробку на борошно. «Два Млина», як не складно відгадати з назви, мають в своєму активі два млини, котрі перемелюють зерно, автоматично відділяючи борошно вищого та першого гатунку, а також висівки. Кожна партія борошна проходить ретельну перевірку у власній лабораторії на відповідність хлібопекарським характеристикам, таким як клейковина чи число падіння. І виключно в тому випадку, якщо показники відповідають вимогам, борошно відразу надходить до пекарні, де з нього виготовляють найсмачніші хлібобулочні вироби.

В середньому млини за день виробляють до 50 тонн борошна різних гатунків. Борошно пекарня використовує для власних потреб, а також співпрацює з партнерами, яким постачає високоякісну продукцію. До недавнього часу борошно можна було придбати лише великими гуртовими партіями. Але керівництво компанії «Два Млина» вирішило, що кожна українська господиня повинна мати змогу готувати смачну випічку з найкращих, перевірених інгредієнтів. Тому вже зовсім скоро в роздрібні мережі надійде борошно ТМ «Два Млина» в фасуваннях 1, 5 та 10 кг.

 Борошно у мішках фото

З давніх часів хліб був головним на столі в кожній родині, рецепти приготування його передавалися з покоління в покоління, борошно мололи із власноруч вирощеної пшениці, а в випічку вкладалася вся любов і щирість української душі. Так і ми, пекарня «Два Млина», сьогодні печемо хліб з борошна власного виробництва і вкладаємо в нього душу.