Коли весь день на ногах і немає часу навіть зупинитися попити кави, що вже там говорити про повноцінний обід. В таких випадках смачний круасан чи поживний рогалик з повидлом врятують від шаленого голоду, а солодке печиво підніме настрій. Команда «Два Млина» знає як важливо завжди мати під рукою щось смачненьке, щоб не випадати з графіку навчання, роботи чи зустрічей.

Саме тому кондитерські вироби пекарні «Два Млина» можна придбати у зручному і компактному пакуванні – блістерах. Для того, щоб поласувати улюбленою випічкою відтепер не обов’язково купувати її великими об’ємами.  Обирайте блістери – ідеальний варіант для подорожі, прогулянки чи просто смачний перекус у Вашій сумці.

Пекарня має достатньо широкий асортимент кондитерських виробів в зручному пакуванні, щоб кожен споживач міг обрати випічку за власним смаком.

  • Ніжні сочники з пісочного тіста з начинкою із сиру та родзинок у фасуваннях по 450 грамів гарантовано вгамують голод.
  • Ідеальна пара до ранкової кави – круасан з смачною начинкою: шоколадом, вишнею, пломбіром чи згущеним молоком. Вага кожного круасана становить 60 г
  • Знайомі з дитинства рогалики з повидлом, на смак точнісінько такі, як пекла мама. В маленькому блістері по 250 г
  • Ситні кекси з родзинками в пакуванні по 200 г
  • Мафіни з начинкою зі смаком лимону, банану чи навіть ківі. Вага блістеру 250 г
  • Печиво «Улюблене» з пікантною кислинкою ягідного повидла в пакуванні по 250 г
  • Печиво «Домашнє» - поєднання солодкої  цукрової пудри, хрумкого тіста та ніжного повидла. Блістер 250 г
  • Фаворит споживачів печиво «Горішок» з начинкою зі згущеного молока «Іриска». В фасуванні 400 г

Впізнаваний логотип пекарні на пакуванні дозволить з легкістю знайти нашу випічку на будь-якій поличці магазину. Автоматизована лінія пакування гарантує абсолютно точну вагу кожного блістеру. Пекарня працює в режимі 24/7, що забезпечує кожного дня виготовлення всього асортименту свіжої випічки.

 Выпечка в фирменной упаковке фото

Невелике пакування споживачі полюбляють за зручність і змогу заощадити. А магазини надають  перевагу блістерам за можливість розширення асортименту без значних витрат. Це легкий спосіб визначити, яка продукція користується більшим попитом серед покупців і обрати лідерів продажу для замовлення більших партій.

Випічка «Два Млина» - це гарантія високої якості та відмінного смаку в різноманітних фасуваннях і за доступною ціною.

Маєте власний магазин та бажаєте зробити гуртове замовлення кондитерських виробів?