,
0

Круасани оптом

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Справжній французький сніданок — гаряча кава і свіжий круасан. Зараз цю хрустку випічку пропонують багато магазинів, а деякі навіть продають круасани з доставкою. Наші майстри не залишилися в стороні від нових трендів - на сайті "Два Млина" можна купити круасани і рогалики, ніжні і хрусткі. За вашим бажанням ми можемо виготовити круасани на замовлення, з будь-яким наповнювачем.

Виробництво круасанів

Для цих продуктів готується особливе тісто:

  • Свіжі інгредієнти завантажуються в тістомішалку і вимішуються до отримання однорідної маси.
  • Для виготовлення такої ніжної продукції важливо ретельно перетворити тісто в шари. За допомогою тісторозкатувальному апарату в напівфабрикат вбивають маргарин до повного його поглинання.
  • Отриману заготівлю для круасанів обов'язково охолоджують.
  • Холодне тісто пекар розгортає, ріже на порційні шматочки, додає наповнювач і виставляє на розстойку.
  • Після того, як круасани піднялися, їх завантажують у піч. Спечені вироби охолоджують і упаковують для відправки в магазини, які бажають купити круасани оптом.

Які круасани ми пропонуємо

У каталозі "Два Млина" можна знайти і замовити круасани з різним наповненням: шоколадом, пломбіром, згущеним молоком. Круасани купити можна на вагу і в блістерах.

Особливою любов'ю у малюків користуються рогалики. Незважаючи на те, що форма у них така ж, як і у круасанів, смак і текстура тіста трохи відрізняється. Рогалики ми робимо з повидлом, щедро посипаючи їх цукром.

Ця солодка випічка чудово підходить для десерту, перекусу, круасани беруть з собою в дорогу, на пікнік. Доставка круасанів по Києву здійснюється оперативно, без затримок.

Наші переваги

Наші майстри знаходяться в постійному пошуку нових смаків, незвичайних наповнювачів. Для багатьох солодких виробів вони розробляють власну рецептуру, налагоджують технологію випічки. Варто подивитися наш каталог, вибрати круасани і замовити їх на пробу.

Асортимент нашої здобної продукції постійно зростає і залучає нових покупців. Не останню роль в цьому відіграє власне виробництво борошна, воно у нас вищого ґатунку і оптимального помолу. Тому ми випікаємо недорогі круасани, ціна на які приваблива для будь-якого магазину.

Пекарня оснащена італійськими печами і сучасним автоматизованим обладнанням. Технологи контролюють всі процеси виробництва круасанів та іншої випічки, стежать за санітарними нормами, перевіряють продукти, які надходять до пекарні. Ви можете замовити круасани оптом прямо на нашому сайті. Доставка круасанів може бути виконана нашими силами.

Вгору